مفتخریم شرکت مهندسی رعدآب جنوب را به عنوان یک مجموعه پیشرو در صنعت آب و آب‌شیرین‌کن و با سابقه بیش از 24 سال فعالیت به حضورتان معرفی نمائیم. 

اطلاعات تماس

021-88567039 , 021-88563410 , 021-88567358 , 021-88567497

تهران سعادت آباد، خیابان علامه جنوبی، کوچه 28 شرقی، پلاک 2، طبقه اول و دوم

info@raadab.com

سیستمهای اسمز معکوس

آلاینده ها

آب برای نوشیدن، نوشیدنی و آماده سازی مواد غذایی باید سالم و عاری از آلودگی باشد. این امر زمانی مهم است که شما آب خود را از چاه خصوصی دریافت می کنید و حتی اگر آب شهری را مجهز به تمام استانداردها هم بکنید ممکن است ناخالصی های دیگری داشته که خطرات بهداشتی درازمدتی رابه همراه داشته باشد.

بو و طعم بد

از ابرها تا راه یافتن به شیرها ، آب در تماس با بسیاری از ناخالصی هاست که می تواند طعم و بوی بدی به دنبال داشته باشد و لذت غذا خوردن و نوشیدن را از بین ببرد.

رنگ و کدری

آب باران دارای کدری است که به علت ذرات ریز تقسیم شده آب است. رنگ در آب اغلب به علت مواد آلی حل می شود. اینها مواردیست که نوشیدن آب را دشوار می کند. کدورت و رنگ به راحتی و با استفاده از سیستمهای تصفیه آب اصلاح می شود.
اگر فکر می کنید که بطری آب پاسخگوی نیاز شماست یک بار دیگر فکر کنید!
بسیاری از افراد از آب بطری استفاده می کنند چون در مورد کیفیت آب آشامیدنی نگرانند. آب بطری گران و بسیار ناخوشایند است. آب تولید شده توسط یک سیستم RO به ازای هر گالن چند پنی است در حالیکه آب بطری یک دلار یا بیشتر قیمت دارد که می تواند به صدها دلار در طول یک ماه بینجامد.
اسمز معکوس به عنوان یکی از بهترین فن آوریهای موجود، برای حذف وسیعترین طیف از آلودگیهای آب که ممکن است در آب آشامیدنی یافت شود توسط کارشناسان شناخته شده است. به همین ترتیب اسمز معکوس KWK با تغییر کارتریجهای KWIK بهترین سیستمهای اسمزی موجود هستند زیرا محافظت و نگهداری از آنها آسان و به طور دائم آب را با بالاترین کیفیت تولید می کنند.

منبع: www.pactusa.com

 • بحران آب

  بحران آب

  آب نیروی محرکه تمام عناصر طبیعت است. از دیر باز همواره موجودات زنده در جاهایی سکنی می گزیدند که دارای رودخانه و دریا و منابع آب شیرین بوده است.

 • شیرین‌سازی آب به روش اسمز معکوس

  شیرین‌سازی آب به روش اسمز معکوس

  آب خام با استفاده از پمپ فید که در محل استخر ذخیره آب خام نصب می باشد به فیلترهای شنی منتقل گردیده و تعداد، اندازه و دانه بندی این فیلترها بر اساس حجم و کیفیت آب خام ورودی مشخص و طراحی می گردد.

 • سیستمهای اسمز معکوس

  سیستمهای اسمز معکوس

  آب برای نوشیدن ، نوشیدنی و آماده سازی مواد غذایی باید سالم و عاری از آلودگی باشد. این امر زمانی مهم است که شما آب خود را از چاه خصوصی دریافت می کنید و حتی اگر آب شهری را مجهز به تمام استانداردها هم بکنید ممکن است ناخالصی های دیگری داشته که خطرات بهداشتی درازمدتی رابه همراه داشته باشد.

نویسنده

Raad-admin